Konsultacja ajurwedyjska diagnostyczno-mentoringowa.

W czasie spotkania robimy przegląd wszystkich wszystkich funkcji życiowych z punktu widzenia ajurwedy.

  • Sensoryczno-motorycznej
  • Transformującej
  • Budującej i wzmacniającej strukturę.

Przy pomocy diagnozy z plusu i języka, a również rozmowy z Tobą, diagnozuje Twój stan fizyczny i emocjonalny, ale i poziom spełnienia Twoich potrzeb i ogólnej satysfakcji życiowej. Kiedy w Poznajmy się pisałam o wartościach, podkreślałam wagę i znaczenie autentyczności i szczerości dla mnie, w czasie całej naszej pracy, czy to na tej konsultacji, czy też w czasie całego procesu harmonizowania i uzdrawiania siebie. Jest to niezbędne nie tylko, żeby nam się dobrze pracowało, ale jest to niezbędne dla jak najtrafniejszej diagnozy, zrozumienia, dostrzeżenie, poczucia tego co się w Tobie dzieje.

Jak długo trwa konsultacja?

Konsultacja trwa godzinę lub półtorej.

Z czym wychodzisz?

Większym zrozumieniem stanu, w którym jesteś, czyli ze świadomością co się dzieje. Z konkretnymi zaleceniami na tu i teraz, dotyczącymi diety, stylu życiu, Z pytaniami, z którymi trzeba „pochodzić” i dać sobie czas na odpowiedz. Z większą energia i motywacją zadbania o siebie.

Co dalej?

Po spotkaniu dostajesz podsumowanie całości, czasami jakieś przepisy, czasami jakieś ćwiczenia lub zadania, w zaleznosci od przypadku mój punkt widzenia jak należy procesowo zająć się tym z czym przychodzisz, nie tylko doraźnie, ale przede wszystkim uzdrowić przyczynę tego objawu.

Uwaga!

Może być tak, że na tym spotkaniu nie znajdziemy przyczyny. Wszystko zależy od świadomości Twojego ciała, otwartości Ciebie, Twojego stanu fizycznego i emocjonalnego, ale też od czasu. Jest też konieczny czas obserwacji, jak dane zalecenia reagują na Ciebie, co Ci dają i jak się po nich czujesz. Wtedy warto zrobić kolejne podsumowanie. U 70% u moich klientów nieporządek w ich ciele jest związany z emocjami i niewyrażonymi potrzebami. Właśnie, dlatego zalecam często pracę procesową w nurcie Porozumienia bez przemocy. Czasami, są to ich części wewnętrzne, które sprawiają ten nieporządek.