Ajurweda ciągle przynosi mi szerszą perspektywę, holistyczną. Przynosi rozumienie nie tylko umysłem, ale i sercem. Uczy mnie mówić językiem miłości i empatii. Wzbogacam ją o wiedzę z komunikację bez przemocy i najnowsze nurty terapeutyczne, jak system wewnętrznej rodziny, czy praca z metaforą. Holizm to również ciało, przez nie doświadczamy świata,  Korzystam z marm i masaży ajurwedyjskich, aby być z nim w kontakcie i lepiej rozumieć siebie i innych.

Jestem konsultantem drugiego stopnia i terapeutą ajurwedy. Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ajurwedy PRANA. Ukończyłam studia podyplomowe GWSH dwuletnie, dwa stopnie konsultanta Akademia Jiva i kurs Shivani Ayurveda Institute Dharamsal (Indie), jak i kurs diagnozy z języka i pulsu również w hivani Ayurveda Institute Dharamsal, Licenjonowaną szkołę masażu i terapii ajurwedyjskich SMITA, Certyfikowany kurs „Praca z ciałem z wykorzystaniem punktów marma i technik powięziowych, prowadzony przez Monikę Ptak- Korbacz i kursy doszkalające pogłębiające w Atmie Ajurweda z oczyszczania, układu kostnego, ognia trawiennego, układu nerwowego, ścieżki duchowej. Pracuję w modelu coachingowym, mentoringowym, terapeutycznym.

Uzyskałam certyfikaty rozmaitych specjalizacji coachingu w zakresie: profesjonalnych standardów ICF (międzynarodowa Federacja Coachingu), transformującej obecności, clean coachingu, grup i zespołów, pracy systemowej, przywództwa, mentoringu kognitywistycznego. Jestem certyfikowanym praktykiem porozumienia bez przemocy. Praktykiem terapeutycznego nurtu systemu wewnętrznej rodziny. Jestem terapeutą Instytutu Kognitywistyki.

Organizuję warsztaty rozwoju zdrowotno-duchowego we współpracy z zUbuntowani, której jestem współzałożycielem. Jestem także mentorem biznesowym i liderem z 25 letnim menedżerskim doświadczeniem z Europy i Azji. Mówię biegle po francusku i rosyjsku. Posługuję się płynnie angielskim.